Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mapovanie disku na vzdialenom PC

Existuje sposob ako z PC A, ktore je na tej istej virtualnej sieti ako PC B namapovat sietovy disk ktory uz je namapovany na PC B (fyzicky sa nachadza tento disk na PC C, ale na toto PC sa neviem z PC A nijako dostat). Neviem ci som to dost jasne napisal. Na PC A je win 10, na PC B je win 7. O PC C nie su ziadne informacie.

Je to jednak málo informací, nicméně vycházím z toho, že se jedná o oddělenou síť ("virtuální síť), kde mohou být aplikovány ACL apod. Pokud "PC C" není znám, je taky možné, že se jedná o něco úplně jiného, např. VPN, iSCSI apod. (opět málo informací). Odpovídal jsem na konkrétní dotaz konkrétní odpovědí.

K dotazu: zásadní je zjistit, co vlastně ty svazky z "PC C" jsou a jakým způsobem jsou na "PC B" připojeny. Podle toho jde postupovat dál.