Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztlumený reproduktor u notebooku

Hezký den,

měl jsem zvuk na notebooku zhruba na 40. Pak jsem připojil sluchátka přes BT, odpojil, ale zvuk reproduktoru ze samotného notebooku přeskočil na 100, ale jeho síla na těch 100 je těch předtím nastavených 40. To znamená že jeho maximální hlasitost je teď těch 40, nikoliv 100. Jde to nějak zresetovat, opravit, cokoliv?

Předem díky :)

Málo informací. Všeobecná rada - kliknout pravou myší na ikonku repro vpravo dole na hl. panelu, postupně projít ovládací panely zvuku, směšovač atd., kde se to pomrvilo. Případně nemá ten tajný NTB nastavení hlasitostí pomocí tlačítek + Fn ?