Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android upozorňování

Zdravím, dotaz.
Když mi někdo napíše přes skype, whatsApp, přijde mi email,sms nebo mi někdo vola a nejsem u mobilu, zjistím to, až se na něj podívám.
Není nějaká apka, ve které by se dalo nastavit upozorňovaní na takové událostí, třeba co 1 minutu by mobil vydal nastavený zvuk?

Pocitam, ze nejake aplikace na to budou, sam ale nepouzivam. Problem u Androidu je, ze si Android sam resi veskerou spravu aplikaci bez nejakych vetsich moznosti, aby uzivatel mohl neco zmenit. Kdyz teda budes mit nejakou uzivatelskou aplikaci, aby se starala o zvukova upozorneni, nikdy nebudes mit jistotu, ze ji Android neukonci, cimz to prestane fungovat.

Opakovane upozorneni pro SMS by melo byt ve vychozi SMS aplikaci, zalezi od aplikace. Protoze nastavenou vychozi SMS aplikaci Android neukonci, tak by s tim nemusel byt az takovy problem. U Skype, Whatsapp se obavam, ze to bude horsi, ale prvne bych urcite pohledal v tech aplikacich, jestli tam nejake opakovane upozorneni take nejdou nastavit.