Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tp link ako klient mod

Prosim o pomoc so zapojenim tp linku tl-wr841n ako klient mod. Nikde som nenasiel ako na to a ci to vobec na tomto zariadeni pojde.. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.

Mam doma mikrotik router ako hlavny (192.168.0.1), pod nim je tp link tl-wr741nd ako AP (192.168.0.2) a zan chcem teraz spominany klient mod wr841n (192.168.0.3 ?) a potom zan posledny AP tp link tl-wr340g (192.168.0.4). V podstate by mi mal stacil spravit uz namiesto klienta len repeater..

//
Zapol som wds nastavil rovnake ssid aj heslo, zmenil ip adresu na 192.168.0.3 vypol dhcp, ale po pripojeni na wifi internet nejde... preco?