Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazí se otevřené složky

Ahoj když klik­nu na slož­ku, ote­vře se, ale pou­ze na liš­tě, ne­zob­ra­zí se na plo­še.. za­ča­lo to z ni­če­ho nic.. mů­že­te mi pro­sím po­ra­dit v čem je chy­ba? Dí­ky

Daj sem screen, ako nastavíš zložku - otvoriť maximalizované.

Robíš tento úkon prihlásená ako Správca do OS? Teda s users permissions (plnými právami) k zložke. Plocha "monitor" je vlastne zložka.

cesta: C:\Users\užívateľ\Desktop\*.*

Lebo v opačnom prípade bude nutné manuálne zasiahnuť do Registrov s opravou kľúča.