Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OLED televize na hraní pc her

Ahoj. Když si propojím TV (LG OLED 55B7V) s počítačem na hraní PC her, jak moc se obávat vypálení obrazu? Této problematice vůbec nerozumím. Třeba když budu hrát řekněme několik hodin v kuse BFV, nemůže se mi vypálit mapa v levém spodním rohu apod? Pokud to hrozí, nestačí třeba po půl hodině najet na pár minut do menu, kde je pozadí a všechno jiné, a potom se vrátit do hry? Díky za odpovědi :)

Jsi nikdy nemel AMOLED displej na mobilu?

Mamka na svym Samsungu hrala tak vytrvale hru 2048, az ji tam staticke logo hry 2048 zustalo vypalene.

Co se tyka trvanlivosti obrazu, tak to v tom clanku nepisou uplne presne. U OLED ma kazda barevna slozka jinou trvanlivost a zatimco cervena (nejlepsi) vydrzela 36 tisic hodin, modra (nejhorsi) dala polovinu teda 18 tisic hodin. I tak by to melo byt dost a je mozne, ze se to celkove navysilo, tohle jsem cetl uz pred lety.

Nicmene at uz to jsou vypalena loga oblibenych stanic nebo trvanlivost OLED panelu je treba rici POZOR, budte si tech omezeni vedomi. (Osobne bych OLED TV koupil jen tehdy, kdyz by nebyla drazsi nez LCD jinak stejne kvality, coz dnes neplati, OLED je drazsi.)