Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se skenováním a kopírováním

Dobrý den,

při prvním připojení multi tiskárny Lexmark X1290, před nahráním software do PC (X Pro), to hledalo hardware a nenašlo to driver LXCZDR5C.DLL. Potom mě to hlásilo, že hardware nebude plně pracovat. Mezitím se nainstalovalo kompletně software.
Čili tisknout se dá i z jiných PC v síti, problém nastává při skenování a kopírování. Hlásí to jestli je to zapojeno, dále kontrolu kablů a potom restart. A po odpojení, připojení a restartu je to neustále dokola.
Prosím poraďte, jak to mohu zprovoznit, aby to bylo plně fukční. Děkuji.

Klasický návod k této tiskárně nemám. Je to pouze schematicky a ani ve zbylých příručkách nic, kromě bezpečnosti a ostatních cypovin není. Dostal jsem ji grátis za nákup sestavy PC.
V tom schematu je prvně připojení přes USB a potom vložení CD a instalace software. A dále už jsem postupoval dle pokynu na CD až do úplného finále intalace.
CD s instalací ovládačů k tomu nemám. Jak píši grátis, ale zase má i něco navíc, co má HP tiskárna nemá. Např. oboustranný tisk a daleko vice možností s regulací. Bylo by škoda to nechat zahálet. Takže teď již věcně, jak na to ?