Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dva monitory a integrovaná grafika?

zdravim kamarád mě poprosil abych mu pomohl poskládat co nejlevněji kancl pc (office, skype, brouzdání po netu, účetní program a podobný blbosti) na denní použití, jedinej požadavek jsou dva monitory. Když koupim Ryzen 3 3200G a zapojim dva monitory na desku HDMI + DVI, poběží to i na tý integrovaný grafice? (já bez grafiky nikdy nebyl tak nevim)

A ještě bokem jeden dotaz co tak zajímá mě... mam zdroj Corsair RMx 650w a chci koupit R7 3700x (možná 3800) a RTX2070Super, utáhne to? Na B350 mimochodem, ale podporu pro Ryzeny 3000 s novýma biosama dostane, tak to snad nevadí.

Řešení:

Mel by to ten R3 3200G dat, ale stopro to take nevim, ozkousene nemam. Ikdyz si ted uvedomuju, ze kamos mel Ryzena 2400G na integrovany a take dva monitory, takze to musi byt v pohode.

Zdroj to urcite utahne, to mas v pohode.

Kedysi aj ked si mal dva vystupy z grafiky musel si si kontrolovat, ci mozu bezat oba naraz, dnes uz to nutne (snad;;o)) nie je.
Takze ano na tej integrovanej grafike ti pobezia oba monitory.
Spocitaj si sam...ak ma zdroj 80% ucinnost vynasob si jeho vykon *0.8 a dostanes skutocny vykon. Spotrebu zostavy si spocitaj sam podla komponentov. Teoreticky staci spocitat si maximalnu psotrebu procaku a grafiky + 50W ako rezerva.
Ak je to cislo mensie ako ten skutocny vykon zdroja si ok.
650 ti to utiahne, ale spocitane to nemam.

Kedysi aj ked si mal dva vystupy z grafiky musel si si kontrolovat, ci mozu bezat oba naraz, dnes uz to nutne (snad;;o)) nie je.
Takze ano na tej integrovanej grafike ti pobezia oba monitory.
Spocitaj si sam...ak ma zdroj 80% ucinnost vynasob si jeho vykon *0.8 a dostanes skutocny vykon. Spotrebu zostavy si spocitaj sam podla komponentov. Teoreticky staci spocitat si maximalnu psotrebu procaku a grafiky + 50W ako rezerva.
Ak je to cislo mensie ako ten skutocny vykon zdroja si ok.
650 ti to utiahne, ale spocitane to nemam.