Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladač pro starší NB HP

Ahoj všem, mám starší NB HP ProBook a po přechodu na Win 10 mi nefunguje kamera, zřejmě ovladač pro starší Win, ale zaktualizovat mi nejde, žádná nabídka, píše to, že je to ten nejnovější. Nemáte někdo zkušenost s nějakým jiným ovladačem nebo jiné řešení? Myslím, že ten starý je Realtek. Zde mé odborné znalosti končí.
Díky

Jaký máš ten ProBook? Máš všechna zařízení ve správci? Já mám 4515s a měl jsem také problémem s chybějícím ovladačem. Ten jsem nakonec našel ale ten pak měl problém s Windows 10. Ale už jsem měl alespoň všechna zařízení. Problém jsem vyřešil tak že jsem vzal ovladač z nějaké ho novějšího modelu od HP. Který už podporoval 10. :-)