Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku okolo 20 tisic

Dobrý den, našel by se tu někdo ochotný a hodný mi doporučit či poradit nějaký notebook? Budu ho každý týden převážet, takže aby něco málo vydržel. Budu ho primárně používat na školní aktivity, rýsování, prezentace, word, ale někdy si taky něco zahraji, takže vůbec nevím, jestli herní nebo pracovní. SSD to je snad jasný :D a hranice okolo 20 tisíc. Předem děkuji za jakoukoliv pomoc, jelikož si vůbec nevím rady...

Změna předmětu, původně: Výběr notebooku (host)

Herni za 20K tezko. Takze spis si ujasni, jestli ma vydrzet dlouho na baterii, pak ovsem cekej opravdu jen zakladni vykon na tu kancelar (skolu) nebo jestli ti je vydrz na baterii sumafuk a pak se da vymyslet neco, aby na tom nejaka ta nenarocna hra na chvile odreagovani sla spustit.

Acery neber, prostě čapni něco s největší baterii a uhlopříčkou, protože raketa co se podtaktovává proti přehřívání není nic moc. Něco co má MINIMÁLNĚ 1050gtx (čím vyšší číslíčko, tím lepe) koukni na benchmarky, bla bla bla. btw 1050 a 1650 ktery v tajty cenovy kategorii najdes, nic moc na hry do budoucna.
Ja mam notas za 27 s 1660, a vim ze ho budu na zacatku 2021 menit protoze potrebuju trochu vice vykonu jak bezny uzivatel a kdyz delam nejaky experimentalni veci a otevru vic oken naraz tak mi to taky throttluje a slyším stíhačku no :)

Mám tam servis v ceně...

No, mají to dobře vymyšlený, předražené zboží se servisem. U nového notebooku je záruka výrobce, že se v něm stejně žádný neautorizovaný servis vrtat nemůže. Takže si u nich koupíš pomalejší notebook (aby ses vešel do ceny), hlavně že budeš mít servis v ceně, který třeba ani nevyužiješ. OK, tvoje volba.