Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosba o doporučení kde zakoupit ventilátor CPU

Dobrý den, prosím o radu od zkušených praktiků. Kde zakoupit ventilátor pro Lenovo IdeaPad Y550? Jedná se o starý notebook, který zatím dobře slouží jako psací stroj. Není třeba vyměňovat celou heatpipe. Stačí mi jen aktivní větráček na výdechu z notebooku. Číňany nabízená ADDA asi moc kvalitní nebude. Stále platí, že Sunon má lepší ložisko? Případně jaký jiný a kde objednat? Budu platit přes PP a objednám tam kde mi doporučíte. Předem děkuji za rady.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Díky za příspěvek. To odkazované je pravděpodobně z nějakého rozebraného notebooku. Ten šmejdský ventilátor ADDA za nesmyslných 433 Kč je z Číny, odkud ho můžu vzít za 150 Kč (zlodějský Čecháček https://aukro.cz/uzivatel/521_Stock_Avenue si přihodil pouhých skoro 300 Kč). ADDA je podle mne šmejd s pofidérním ložiskem (ověřeno v praxi). https://aukro.cz/ventilator-lenovo-ideapad-y550-y550a-y550m-y550m-6912259840