Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DNS error occurred

Dobrý den, nejdou mi zobrazit nekteré stránky,
na IE se zobrazí:
DNS error occurred. Server cannot be found. The link may be broken

na firefoxu:
Adresa (URL) neodpovídá známému serveru a nelze ji načíst.

* Zkontrolujte prosím, zda je adresa napsána správně a to včetně velikosti písmen.
* Je možné, že server již neexistuje.
* Tato chyba může být také způsobena problémy ve vaší místní síti, proxy serverem či DNS serverem.

Jde o stránky ati.amd.com. ,www.nvidia.com a podobné, nemůžu se dostat na ovladače.
Děkuji za radu

s největší pravděpodobností je poškozen DNS server tvého poskytovatele, je také možné, že tvůj PC je nakažen virem nebo jiným malwarem.

Akce:

1. svůj PC projet aktualizovaným antivirem
2. svůj PC projet pomocí SuperAntispyware

když to nepomůže

3. pokud máš domácí router, tak restart

pokud opět nepomůže

4. kontaktovat ISP a popsat problém.