Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém bezdrátových sluchátek?

Zdravím, nedávno jsem se tady ptal na tip na bezdrátové sluchátka. Nakonec jsem vybral corsair virtuoso - v úterý přišly a hned ve středu šly pryč - všude tlačily a když nic nehrálo, tak potichu šuměly/pískaly - prostě takovej ten zvuk elektorniky. Ve středu jsem objednal razer nari ultimate - dnes přišly a zase půjdou pryč - tentokrát nic netlačí, ale zase - když jsou zapnutý a nic nehraje, tak v levým sluchátku slyším potichu šum

V obou případech jsem zkoušel usb dongle strkat do všech různejch zařízení, ale vždy se stejným výsledkem - jakmile se sluchátka připojí, šumí

U corsairu jsem v jejich SW updatoval firmware, u razeru tuhle možnost nikde nevidím

Mám jen 'štěstí' na vadný kusy, citlivost na tyhle frekvence nebo je tohle u bezdrátových sluchátek v pořádku?

Ja mam sluchatka od BOSE a protoze tam je noise cancelling, tak logicky sumi, ale kdyz ho vypnu, tak je to perfektne tiche. Nicmene zase to trpi na vypadky signalu, bezdratova sluchatka jsou proste kompromis za cenu volneho pohybu. Jestli to mas k PC a pozadujes kvalitni nicim neruseny poslech, tak proste dratova.