Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto problém s rychlostí

Dobrý den,po poslední instalaci aktualizací windows,která trvala tři hodiny se počítač strašně zpomalil a škrčí zvuk při přehrávání videí,zkoušel jsem pc projet avastem a ad-aware.Mohli by jste mi prosím poradit co bych mohl ještě zkusit?Děkuji

Lock: proběhl druhý pokus: http://pc.poradna.net/question/view/262202-problem- s-rychlosti (Grga Pitič) (josephino)

Doporučil bych ti tu otázku položit ještě jednou s tím, že uvedeš alespoň toto:
O jaké Windows se jedná? Jaká to byla aktualizace? Popř. jaké to bylo video. Ten "škrčící" zvuk se ozývá z repráků, či z počítače jako takového?