Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor Samsung - trvá půl hodiny, než naběhne

Dobrý den,
mám monitor Samsung SyncMaster 943B, který jsem si pořídil pro práci s grafikou - dá se jednoduše překlopit do svislé polohy. Byl jsem s ním velmi spokojen, i rozlišení mi vyhovovalo. Teď ale vyvstal problém: trvá cca půl hodiny, než naběhne. Vina není v PC, jiný monitor po připojení funguje hned.
Zkoušel jsem z originální diskety nahrát znovu ovladače, ale nic.
Moje otázka:
Mám ho vyhodit, nebo existuje ještě nějaká jiná možnost?
Každou odbornou radu uvítám a děkuji za ni předem.
Wild, 2.4.2020

Změna předmětu, původně: Monitor Samsung (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Ahoj, můžeš ho rozdělat a mrknout na kondenzátory, jestli nejsou nafouknuté. Výměna je za pár korun.
Pokud budou v pořádku, tak asi sběrný dvůr. Na práci s grafikou je to opravdu o ničem. Vlastně i na filmy atd. Už má odsloužené svoje...
Jen dávej pozor, protože tě to může pokopat i po odpojení ze sítě. Nechej to odstavené alespoň 20 minut a až potom to rozeber.