Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výkon je nízký ve hře Mount and Blade II

Zdravím, rád bych se zeptal, co je špatně s mým pc. Pořídil jsem si (jakožto skalní fanoušek) Mount and Blade II: Bannerlord. Bohužel mi hra docela dost laguje (i na minimální nastavení), dlouho načítá, atd. Hra je sice v předběžném přístupu a optimalizace se snad zlepší, ale štve mě to, protože dle mého názoru (který může být špatný) mám pc dost výkonné, abych hru vpohodě rozjel.
Přikládám screeny nějakých komponent a požadavků hry. Děkuji za objasnění této záhady.
Jen taková otázka...může být HDD problémem? Malá přenosová rychlost, nebo tak něco? To, že nemám SSD?

Změna předmětu, původně: Výkon (host)

může být HDD problémem? Malá přenosová rychlost, nebo tak něco?

To má být nějaká hádanka? Proč jsi nenapsal svoji konfiguraci?

Pokud se ve hře načítají velké objemy dat, logicky to s plotnovým diskem bude trvat déle než s SSD.