

Tečky na okraji papíru při tisku v tiskárně Brother DCP-1510series
Zdravím, při tisku v tiskárně Brother DCP-1510series se mi začaly dělat na levém okraji papíru tečky. Je jich sice jen pár, ale nevypadá to nejlíp.
Nevím jestli to můžu ovlivnit nastavením v tiskárně, nebo někde jinde. Vlastnosti tiskárny jsem prošel a nikde nic nenašel
co by to pomohlo odstranit. Zkusil jsem všechny možnosti přenastavení, a nic. Je možné ,že jsem si někde něco odklikl, ale nejsem si toho vědom.
Tiskárnu mám asi čtyři měsíce a na začátku to bylo v pohodě, tak nevím co se kde semlelo. Tečky na levém okraji papíru mi to dělá asi týden.
Pokud by někdo věděl co s tím, poraďte prosím.
Předem děkuji za odpovědi
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)
Jedná se o náhodné tečky nebo se pravidelně opakují?
Ve druhém případě se může jednat o poškozený fotoválec nebo fuser unit.
Upřesním ještě ty tečky. Oni jsou vzdáleny od sebe stejně, ale pokaždé v jiné poloze na tom levém kraji a i vzdálenost od okraje se nemění. Takže jsou vždy jakoby jen posunuté.
Jen malá technická poznámka. Pokud vidím, tak Brother DCP-1510series je multifunkce. Nebylo by lepší vytištěnou stránku s tečkama naskenovat a vložit sem jako přílohu, než popisovat jak vypadají tečky a v jaké se nacházejí poloze?
Zkus se teda podívat.
porovnaj obvod fotovalca a rozteč medzi bodkami
Pořád ještě válec nenašel.
Mám tu zákazníky tak nestíhám, válec ale snad pak najít dokážu.
Potom sním skús otáčať tak, že to nebudeš chytať priamo packami a hladaj bodku na ňom.
Operace se zdařila, pacient přežil. Nečistotu jsem z válce odstranil a pohoda. Díky všem za radu