Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde otevřít fleška

Nejde otevřít fleška.Win10 při připojení pípne v průzkumníku se ukáže disk a písmeno ale nejde otevřit hlásí nenalezeno
Změna předmětu, původně: OTEVŘENÍ flašk o velké kapacitě (karel)

4x po tobě chtěli screen ze správy disků. ty ho místo toho jen převyprávíš vlastními slovy, což je na vyliž.
máš "problém" s fake flashkou, kterou je nejlepší vyhodit, pokud nechceš brzo přijít o data na ní.
když nechceš rozumně odpovídat, přestaň aspoň kamarádit s tím trotlem, který ti ten nákup poradil - nebo po něm chtěj zpátky peníze za ten šmejd.