Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fotky na DVD

Ahoj
Známý chce fota na DVD a nemá počítač.Ale ty foto musí být převedeny do formátu DVD,protože má starší domácí kino a nic jinýho než DVD to nepřehraje (dokonce ani DVD vypálená na stolním DVD Recorderu,pouze na PC).Jaký je na to nejlepší program,může dělat i různé efekty aj. proto může být i placený.
Díky

Zkoušel jsem několik programů,které z fotek vytvoří DVD.Bezvadné přechody,efekty,hudební doprovod atd.,ale ve všech stejný problém....utrpěla kvalita fotografií.Nejlépe se osvědčilo dát fotografie ve formátu *jpg na obyčejné CD(to přehrajou všechny domácí kina) a kvalita fotek je nezměněná.