Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi router - v síťovém adaptéru došlo k problémům s ovladačem

Zdravím,snad jsem tu správně.Mám router,s wifi signálem,jsou na něj napojeny dva PC.jeden načte síť normálně,ale druhé PC. jen občas,mudím tedy restartovat,pak se vždy načte (hláška která se ukáže při pokusu o opravu je,-V síťovém adaptéru intel (R)
82579LM gigabit network connection-došlo k problémům s ovladačem nebo hardwarem. Nevíte někdo jak to vyřešit?

Změna zavádějícího předmětu, původně: Wifi router (host)

máš tajný router, na který připojuješ 2 pc.
a ten jeden wifi pc hlásí problém s ethernet = drátovou síťovkou.
jak tomu mám rozumět?

teď jsou děti doma a furt drbou do pc, každý týden ho reinstalují. proběhlo něco takového?
pak bych chápal, že ovladače nefungují.

kolik mobilů je pověšeno na wifi?