Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows reinstalace - problém instalace ESET

Zdravím,
po reinstalaci (a formátování disku) mi nelze nainstalovat ESET internet security. Neustále mi to píše, že mám zastaralý windows (používám win7)...jenže windows mi neustále stahuje nějaké aktualizace, tak tím pádem snad není zastaralý, ne? Před reinstalací mi ESET takové problémy nedělal a vše fungovalo. Je nějaká aktualizace, kterou potřebuji? Eset mi píše 2 aktualizace, jenže jich je v seznamu plno stejných a nevím, kterou potřebuji a jak ji nainstaluji.
search.aspx a search.aspx - tyto 2 aktualizace minimálně ESET chce...

No neviem, ja inštalujem ESS hneď po čistej inštalácii win10 a zatial som žiaden problém nezaznamenal. Aktualizácie z win.update sa sťahujú dodatočne, automaticky. To čo popisuje, je neštandardné a myslím si, že tam bude iný problém.

to je snad dobře, že tam tu jebku "ynternet securyty" nedostane.
eset chrání jeho systém tím, že se nenainstaluje.

pro masochistického tazatele: tam je jediná aktualizace, viz číslo kb.
jen postižených systémů je víc druhů, hloubavější povaha si najde své "aktualizace sady služeb pro Windows 7 pro systémy typu x64".