Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nepodporuje ovladace Windows 10

Zdravim, vlastnim notebook Acer V3-571g, ale na strankach notebooku nejsou ovladace na grafickou kartu Geforce GT 640M na windows 10, jsou tam pouze pro windows 7 a 8.1, takze proto se ptam, stahnout ovladace ze stranek nvidia? A nebo mit v notebooku windows 8.1 pro ktery jsou ovladace na strankach notebooku? Dekuji.

Tak jsem nahodil na notebook windows 8.1 ze stranek microsoftu, ale nebere mi to graficky ovladac na nvidiu ze stranek vyrobce, sice se nainstaloval ale i pres to ze sem nastavil nvidiu aby spoustela jen ona hry, tak hry se zapinali pres intel hd, jako by ta nvidia nexistovala ani, pritom v device manageru byla, tak jsem zkusil nainstalovat nvidiu ze stranek nvidia, a to uz funguje, ale nemam tedy ovladac ze stranek vyrobce notebooku, ale ze stranek nvidie, coz sem si moc nepomohl.

Hezký den,
musíte to vyzkoušet. Návrat zpět je vždy možný. Na notebook se systémem Windows 7, na který neexistovali pro Windows 10 ovladače, jsem použil ovladače dané výrobcem notebooku pro Windows 7 a protože se jednalo o Windows 10 Pro, tak jsem zakázal aktualizaci těchto ovladačů a světe div se, vše funguje jak má, kromě Infra rozhraní, které jsem nikdy předtím ani za systému Windows 7 nepoužil. Tím nechci říci, že se to povede, ale za pokus dáte trocha svého vzácného času a doporučuji mít po ruce někoho znalého.