Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivir a nový OS

Zdravím, mám 2 otázky.
1. mohli by jste mi doporučit nějaký antivir, který tolik nezatěžuje systém? Mám avast a využívá přes 40% procesoru a Ram paměti, takže mi celkem laguje komp.
2. Mám starší notebook, hodně se přehřívá a sám se vypína, pomohla by přeinstalace ne nižší windowsy nebo popřípadě linux?

Ccleaner - švajčiarsky nožík úplne na všetky neduhy, potom prepastovať CPU. Kedysi bol TuneUP No1 na trhu.

Tieto návody už dávno sľušný občan nevidel, nejak nám zapadli prachom medzi expertmi, ktorí pastovali, prepastovali až upatlaní od pást dopastovali.

Na zive.cz máš dobrý nick: VysatejBongo.