Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eplan - jak vytvořit nový projekt?

Dobrý den, stáhl jsem si (jen tak z nudy) Eplan education2.8. Nikdy jsem s tímto programem nedělal, proto bych se vás chtěl zeptat, jak vytvořím/seženu šablonu pro vytvoření nového projektu. Zatím se mi jej nepodařilo vytvořit. Dále by mě zajímalo, jestli Eplan má přednastavenou knihovnu komponentů, nebo si ji taky někde budu muset stáhnou. Děkuji

Změna předmětu, původně: Eplan (host)

V ramci nudy si mohol zistit,ze vsetky doplnky,moduly,elearning kurzy,tutorialy su na strankach poskytovatela softwaru,absolutne netusim,ktory z cca 10 volitelnych modulov z nadstavby core-softwaru Ta moze zaujimat......v ramci nudy skus studovat novy neznamy software priamo s pomocou profikov,ktori ho navrhli a umoznili aj jeho nekomercne free pouzitie....