Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opakovaně chybné bloky utorrentu

Buongiorno! Mám takový problém, s kterým si normálně nevím rady. Po stažení torrentu ho dám překontrolovat, dojede to na 99.9 procent, chybí tři bloky. Tak znovu spustím stahování, dojede to na sto procent. Dám překontrolovat, zas chybí třeba pět dílků, jiných než ty předchozí. A takto se to opakuje třeba desetkrát, podle velikosti torrentu.

uTorrent 2.2.1, disk kryptovaná Barracuda 6TB, SMART nic nepíše, vše OK. CHování je záležitostí cca čtvrt roku.

Kde začít?

Já to nedělám, já odpovídám na otázku, jak se dá zkontrolovat stažený torrent.
Doplněno : Po skončení stahování v uTorrent 2.2.1 se nic kontrolovat nedá (volba je zašedlá). Jak to teda kontroluješ?

Napadených koronavirem je očividně víc, než se zdá. Všechny účinky jsou ještě nejasné.