Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Optický internet - Alternatíva?

Zdravím,

Bývam v podnájme, konkrétne v 4 izbovom byte, kde bývame v podstate na izbe. Je tu internet, ale taký, že sotva rozbehne video na 360p. Chcel by som si teda zriadiť vlastný internet. Problém je ale v tom, že majiteľ no... nie že by to nechcel dovoliť, ale aktuálne nemá čas riešiť internet. A sťahovať sa do vlastného bytu len kvôli internetu je podľa mňa blbosť. Tak sa vás chcem spýtať, je tu ešte nejaká iná možnosť mať vlastný internet? Najlepšie tak, aby sa nikde nemuselo nič vŕtať, a aby sa internet šíril vzduchom. Niečo ako mobilný internet. Tak... nejaké rady? :/

Samozřejmě že existuje. Jenže ty jsi nepochopil, že ti můžeme doporučit pouze takového providera, který poskytuje služby tam, kde bydlíš. K čemu by ti bylo doporučení někoho, kdo poskytuje služby o 50 km vedle?
A mimochodem, mobilní data se dají použít i pro připojení počítačů.

U velkých měst může hrát roli i konkrétní část města, či dokonce konkrétní ulice.
Nicméně, nejdřív tvrdíš, že máš internet od kiki.sk, který svoje služby poskytuje ve Středním a Horním pováží. Pak napíšeš že jsi ze Záhoří a pak z Bratislavy. Tak ti nevím.

určite skús ešte operátora 4ka, čo viem, v Dúbravke je dobré pokrytie, stačí ti smartfón so 4G, prípadne zohnať (kúpiť aj u nich) 4G wi-fi router a máš o zábavu postarané, vieš si to preniesť aj niekde inde, nie si obmedzený ani nejakou viazanosťou, a za 14€ mesačne je to dobrá ponuka, ide o balík Sloboda Dáta, dal som si námahu a pozrel som ti to..
sloboda-data
pekný deň :))