Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz ohledně Notebooku

Dobrý den,

chci si pořídit notebook na hraní her. Přemýšlím o tomhle modelu, jelikož za tu cenu se mi zdá, že je oproti všemu srovnatelnému zadarmo.

https://www.czc.cz/asus-tuf-gaming-fx505du-cerna_3/280589/produkt

Jediné co si nejsem jist je, že to má AMD Ryzen 5. Jak velký dopad má procesor na hraní her a případně co si myslíte o uvedeném procesoru?

NB má vše co bych chtěl, GTX 1660TI, RAM 16GB, 120HZ display, 15,6"

Děkuji

Ja bych kram jen s 15.6 palcema nikdy nekoupil, je to malé, ty notebooky maj v tom místečku uz tak problem s chlazenim-> podtaktováváme při vyšší zátěží nevím jestli jí budeš dosahovat, dižtak si můžeš snižít detaily, a z grafiky 1660 se stává semtam 1040. Za stejnou cenu mám baterii 64kw a větší displej, jen abys od toho moc nečekal.