Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přehráváním zvuku když používám PC jako sekundární monitor

Ahoj, prosím o radu. K PC mám zapojenou televizi Samsung Q70 jako sekundární monitor. Když pouštím dětem pohádky, pouštím to rovnou z PC. PC a TV mám propojené HDMI kabelem. Pak jen přehodím výstup z PC repráku na TV, na které mám zapojený soundbar. Teď se mi ale objevil problém, když tam nastavím výstup do TV, je to hluché. Když restartuju PC, tak to zas naskočí. Dříve to nedělalo.

Předem díky za radu.

Hezký den.

Lukáš

TV je propojena s HDMI kabelem do grafiky. Jede přes to obraz i zvuk. TV a PC jedou zároveň, jen TV je sekundární. V nastaveni zvuku pak vyberu Samsung (tv) a přepne se mi zvuk do soundbaru. Normálně to fungovalo, až teď to začlo zlobit.