Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem antireflexní nálepka pro TV

Ahoj. Při dívání se na TV přes den se mi tam docela odráží světlo, neexistuje antireflexní sklo, nálepka, folie? Určitě ano, ale kde koupit? A je pak jednoduché sundat z TV, abych ji tim nepokazil. Díky

Proč ste si vôbec kupovali TV s lesklým displejom?

Protože se už matné nevyrábějí? To mi alespoň tvrdil prodavač, když jsem naposled televizi kupoval, cca 5let zpět. Protože jsem na to dost spěchal, a opravdu v krámě žádný matný neměl, tak jsem mu bohužel uvěřil.