Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Satelitni internet... ANO/NE???

Dobrý den...
Ruším kabelovou televizi a budu si dávat satelitní televizi, tak uvažuju i o satelitním internetu...

Náte ho někdo? Co to obnáší? Jaké jsou asi ceny? Platí se jednorázový poplatek jako u televize, nebo se platí jinak??? Jak to s tím vůbec je celkově?

OMG, satelit je len cesta k tebe, internet potrebuje obojsmerne spojenie. Preto sa na druhy smer pouzival napr. dialup, zaujimave to bolo v case ked nic ine ako dialup nebolo. Dnes je to nezmysel, cokolvek je lepsie a lacnejsie ako satelitny internet (ani neviem ci dnes vobec este satelitny internet niekto prevadzkuje, z dovodov ktore som pisal je to nezmysel).