Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Settopbox s HBBTV - doporučte

Hoj borci,

některé kraje už přešli na DVB-T2, takže někdo už bude mít zkušenosti, prosím o doporučení settopboxu s podporou HBBTV a nejlépe i s češtinou, cena co nejnižší. Moc díky.

Přítelkyně koupila HUMAX NANO T2:

https://www.exasoft.cz/humax-nano-t2-podpora-hbbtv_d219826.html

ve 14 denní lhůtě jsem ho vrátil. Je to šmejd, zamrzl i několikrát denně a nepomohlo nic než vytáhnout z elektriky. Později jsem se díval na recenze a na tohle chování si stěžuje více lidí. Tento STB nekupujte!

Je mi to jasné, ale přítelkyně teď koupila celou ložnici a tak zatím novou TV kupovat nechce. Má nějakou LG, typ nevím, úplně muzejní kousek to není ale nejnovější taky ne. Výhody nové TV jsou mi taky jasné.

Set top boxů s HBBTV moc není - aktuálně je na Heurece pouze devět kousků.
Z těch bych šel buď do jednoho ze dvou Technisatů (cca 4 000 Kč) nebo do Octagonu (cca 2 500 Kč).
Za sebe můžu doporučit značku Octagon - nedávno jsem si pořídil "kombajn" s dvěma tunery DVB-T2 a interním diskem. Je velice svižný, ani náznak sekání. Ovšem je to můj první linuxový stroj a tak v jeho možnostech a ovládání zatím tápu (jen přijít na to, jak se řadí naladěné programy mi zabralo asi hodinu pokusů a další dvě hodiny hledání na fórech...). Na druhou stranu, tolik možností nastavení jsem ještě neviděl.