Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová myě - jakou koupit?

Asi se se mnou loučí bezdrátová myš s připojením na USB co ji mám u NB HP655 (?), W XP. Občas když kliknu na levé myšítko, reaguje jako bych dvojkliknul. No, už toho má dost naběháno, zaslouží si lehké spočinutí v křemíkovém Nebi.
Tak se chci poptat, jakou koupit - tedy spíš jakou nekupovat.
Na myš nemám žádné zvláštní požadavky, počítač používám hlavně na surfování po internetu. Preferuji hlavně cenu, co nejlevnější. Asi ji budu kupovat v Kauflandu, TESCu, případně v Alze.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Tak jsem si po přečtení tohoto vlákna pořídil Logitech Marathone a měl bych malý dotaz,je nutné myš při nečinnosti PC vypínat,jestli to má vliv třeba na výdrž baterií.Já ji večer vypl a druhý den mně chvíli trvalo,než jsem přišel na to,proč nefunguje.No a ten vypínač nepovažuji za příliš podařený.Děkuji za vaše názory.

Až na cenu teď,mám jí za 390Kč už druhou ta první mě po záruce začala dělat dvojklik.Jinak funguje i přes zeď povrchy taky ok krom plexi tam je mrtvá.:-) Za ty prachy dobrá koupě,ale co mě osobně vadí že nemá boční tlačtka na který sem zvyklej od drátovky...Mít to jako hlavní myš tak bych volil spíš tu co postnul RedMax Gaming G305.

Párátkem jsem vyšťoural sajrajt kolem hmatníku co mačká na ten mikrospínač až kam jsem dosáhl bez destrukce myši. Koukal jsem na ni, žádný šroubek jsem neviděl, asi to drží pohromadě zacvakáním umělohmotných výstupků a ty se při pokusu o rozebrání rády lámou.