Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nie je bit depth 6 na notebooku málo?

mam Notebook HP s grafickou kartou AMD Radeon (TM) R3 graphics. Keď dám nastavenia grafickej karty, tak mám rozlíšenie 1600*900, refreshrate 60 Hz, formát farieb RGB a bit Depth len 6.

Nie je tá hodnota 6 pri BIT DEPTH málo? Pri prezerani fotiek sa mi nezdá, že by sýtosť farieb bola optimálna. Takisto videá by mohli byť sýtejšie. Nedá sa to nejako vylepšiť?

diky za každú pomoc

Je možné, že je tam len tých 6 bit Depth, pretože Windows 10 nainštaloval Generic PnP monitor? Skúšal som nainštalovať AMD softvér pre monitor, ale vyskakuje mi tam nejaký konflikt.

Diky za odpoveď, ak si niekto myslí, že s novým driverom od AMD by išla bit Depth hore.