Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit instalaci win na HP PC?

HP Compaq Elite 8300 CMT původně s win7
kvůli nové aplikaci jsem tam dal win 10, ale nejede to dobře.

- Volal jsem na podporu HP. Můžou mě poslat instalační DVD.
- nebo Mám istalační DVD od MS a ovladače jsem si stáhl.
- nicméně, pokud by se podařila spustil instalace z toho skrytého oddílu, bylo by to nejrychlejší.

Zná někdo hmat při startu, aby se spustila nová instalace původního systému? = win7

Díky za rady

Však sem daj screen zo Správy diskov, či tam máš oddiel bez písmena s OEM verziu so zálohou prvotného stavu OS W7 pre ID HW 0x17 pre tabuľku NTFS. Máva tak veľkosť cca 17GiB.

W10 po Inovácii zakaždým zavádzač tohoto skrytého oddielu s OEM zrušila, zmazala, ale dá sa nejakým vhodným Recovery Parririon Wizard ľahko obnoviť, aby sa dala sedma znovu dostať do prvotného stavu, aby fungoval zavádzač nejakou klávesou "F" nastavený od výrobcu HW.

Záleží, či si mal OEM W7 pod GPT/UEFI alebo MBR/Legacy v Bios.

Lenže ty môžeš v domácich podmienkach sedmu normálne nainštalovať z ISO W7 na fleške ak máš origoš licenciu na štítku alebo na krabici.

Stačí z predinštalašky ISO W7 odstrániť súbor ei.cfg, napr. týmto xindlom

http://code.kliu.org/misc/winisoutils/eicfg_removal_utility.zip

čím sa ti objaví komplet výber inštalačiek edícií W7 pred samotnou inštaláciou.

http://www.alibaba.sk/news/ako-vytvorit-bootovacie-usb-dvd