Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Data z nefunkčního mobilu Sony Ericsson C905

Z tohoto (polo)mrtvého mobilu bych potřeboval dostat osobní data - kontakty/smsky, atd. Displej je tmavý, klávesnice nereaguje. Po připojení k pc jako mass storage se normálně zobrazí obsah, což by mělo stačit. Ale nestačí, protože nezobrazí to, co potřebuji. Ze 175MB celkové paměti ukazuje volných 101, tj. cca 70 by mělo být obsazeno systémem+daty. Když procházím složky, celkově napočítám pouze 5mega viditelných=přístupných. Jsou to pouze fotky, které jdou přemístit do bezpečí. Jde mi pouze o ty osobní údaje, telefon je na vyhození. Průzkumník je nastaven na zobrazení skrytých položek, Total Commander taky. Jak získat přístup k nezobrazeným položkám?
Poradí někdo, co s tím, před návštěvou servisu?
Díky předem za reakce
Petr

Našel jsem původní sw na CD - Sony Ericsson PC Suite, který jsem nainstaloval. S telefonem se propojil, ale pouze v módu mass storage. Chce ale jiný způsob - Phone mode a zde bude asi pes zakopán. Ten se musí změnit i v nastavení telefonu, do kterého nemám přístup ;-( Kdyby to bylo možné, funguje to v Průzkumníku asi i bez toho programu.
Tak asi to bude všechno...mám smůlu. Dík za radu