Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Canon PIXMA TS3150 - jak připojit přes wifi?

Ahojky,koupila jsem si Canon PIXMA TS3150.
Počítač mám připojený LAN kabelem.Počítač samotné wifi nemá.
Tiskárna wifi má.Lze to připojit, nebo musím koupit do Počítače externí wifi?
Kabel k tiskárně pro připojení k pc jsem nedostala, i když jsem to kupovala nové.

Myslela jsem, že to bude komunikovat tak, že z PC to kabele pošlu jakože do wifi modemu a ta to pošle do tiskárny a naopak.

Změna kategorie, původně: Software (host)
Změna předmětu, původně: Canon PIXMA TS3150 (host)

Kabel k tiskárně pro připojení k pc jsem nedostala

Stačí dokoupit propojovací USB kabel A-B za 60 korun. Je to rychlejší a bez starostí než přes wifi.

Pokud se má na tiskárně tisknout z více PC a chceš, aby byla v síti, pak tedy nakonfigurovat wifi. Externí wifi karta do počítače není potřeba, tiskárna bude bezdrátově připojená k wifi modemu.