Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno AirPods Pro a PC

Čau, snažím se připojit svoje Airpods do pc a nejde to. Mám zapojené BT a páruji to a jakmile to mám spárované, zajdu do nastavení zvuku a nevidím tam nikde možnost těch sluchátek.

Díky za rady

Tak zezadu držím tlačítko a ve Windowsu vidím Airpods, tak je páruji a LEDka na Airpods mi zhasne, tak to podržím znova párování přestane a po 2 sec zase jede. Potom mi to napíše připojeno a čekám, dokud není párováno. Když je, kouknu do nastavení zvuku a tam nevidím sluchátka. Mám Win 8.1