Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem z lišty jsem nedopatřením smazala nejnavštěvovanější ,bylo to hned na začátku

"z lišty zmizel výraz nejnavštěvovanější ,(asi jem sama nechtěně vymazala) ,teď když chci něco hledat při prvním písmenku se objeví pod sebou vyhledávané předešlé stránky,nevím jak je vymazat,nejde to,možná je to hloupý dotaz,ale prosím o schovívavost je mi 66 let "
Prostě to,co bylo schované pod nejvyhledavanější ,je nyní v hlavním vyhledávacím řádku ,hned když na něj kliknu
Děkuji za radu

Dobrý den,moc,moc děkuji za pomoc a odpověď,povedlo se,záložka je zpět.Ale stále se tyto stránky objevují také v řádku- "zadejte webovou adresu,nebo dotaz pro vyhledávač Google" Hned při zapsání prvního písmenka se pod sebou ( 8 řádků) zobrazí stránky, které navštěvuji nejčastěji,nebo podle toho,jaké napíšu písmeno. Většinou je u ikonky modrá hvězdička-ne u všech ! Po kliknutí pravou myší nic,kliknutím levou se zobrazí stránka, na konci řádku jsou 3 puntíky, když se dostanu k úprava záložky,dám vymazat , vymaže se ze seznamu záložek ,které se po kliknutí zobrazí vpravo ,ale i po restartování stále zůstává pod řádkem "zadejte webovou adresu,nebo dotaz pro vyhledávač Google" ,( v záložkách ji potřebuji,ale v tom řádku pro vyhledávání ne) Omlouvám se za takové dotazy,nemám nikoho,kdo by mi momentálně v této pro nás všechny určitě nelehké situaci vše vysvětlil ,jsem na PC samouk a už jak jsem psala , ne nejmladší.
Děkuji