Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ videohovor

chtela bych se zeptat zda nekdo nevi v cem by mohl byt problem,ze nejde propojit respektive spojit se pres icq videohovorem. Webku mam vestavenou v notebooku, aplikace mame obe strany icq6.Dekuji za pripadne napovedy.

ICQ je (bohužel) nejprofláknutější a bylo první, proto jej používá hodně lidí. Já jsem spokojený s QIPem a nic mi oproti ICQ nechybí. Kvůli některým kontaktům jsem ještě nainstaloval Skype a taková kombinace mi stačí.

Ten link je nefunkční.

Vypršel čas spojení
Při pokusu kontaktovat server 88.86.100.56 vypršel časový limit.
* Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu
za chvíli.

* Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého
počítače.

* Pokud je váš počítač chráněn firewallem a nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má
Firefox přístup na Internet.