Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po změně připojení nefungují dvě stránky

Zdravim,

připojil jsem se ethernetovým kabelem k routeru (dřív jsem byl pouze vzduchem) a z ničeho nic přestaly fungovat dvě stránky. 9gag a Facebook se nenačtou. Snažil jsem se najít řešení v Chromu, ale nedaří se mi.
Facebook se jednou na chvíli načetl a pak zas pár hodin vůbec. Ostatní stránky fungují normálně. Dovedl by mi někdo pomoct? Díky

- Používáš VPN nebo Proxy ? IPV4 - 6?
- Nejdříve zkus jen "vypnout / zapnout" tvůj router.
- Problém může pocházet z nastaveni DNS, v prvé řadě ho zkus pročistit (staré cesty etc) příkazem :

ipconfig /flushdns

(nebo vše na úrovni OSI :)

netsh winsock reset all

- Popřípadě DNS upřesnit / vyzkoušet nastavení na Cloudflare i :
[Primary]

1.1.1.1

[Druhé] : nech co máš nebo :

1.0.0.1