Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sem tam probliknou monitory

Dobrý den mám gtx 960 v sli a v posledních dnech sem tam probliknou monitory ale ne tim stylem ze by zhasly uplne, dnes dokonce na jednom z monitoru blikaly na cernem pozadi cervene prouzky a ja nevim co s tím mám delat jen sem skusil aktualizovat ovladače grafiky (myslíte si že je nesmysl aktualizovat bios , napadlo me to kvuli tomu sli), budu rad za kazdou odpoved:-)

toto je asi uplny nesmysl ale pouzivam wallpaperengine na pohyblive tapety tak jestli to nedela prave toto, a dalsi zajmavy poznatek je to ze včera zhasly monitory vsechny uplne a nesel vypnout pc tlacitkem tak jsem ho natvrdo restartoval a potom vse zase fungovalo