Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční net

Dobry den, potreboval bych poradit ohledne internetu..
Jsem pripojeny kabelem. wifi na mobilu mi funguje na počítači mi jde jen teamspeak a spotify a jiné aplikace a vyhledávače mi píší že nejsem připojen.. pc samotný ukazuje ze je zapojeny.. Disgnostika nenasla žádný problem.. kdyby nekdo vedel.. tak se prosím ozvy! Ja uz nevim co s tim.
Predem diky
Karlos

Proč nenapíšeš žádné informace, aby se dalo poradit?

Jenom "nefunkční net" a my máme hádat, čím to je?

V archivu Poradny ses taky asi nenamáhal hledat. Ping na bránu, změna DNS, jiný kabel, připojení přímo bez tajného routeru, atd...

Nefunkcni net byl jen nadpis.. Dole jsem malinko popsal co se deje.. já jen uplne nevim jak toto popsat.. jeste pred hodinou mi to jelo.. a ted jedine co na pc muzu je komunikovat a ostatni aplikace, hry a programy jsou bez pripojeni. Prece neni mozny ze jedna vec jde a ostatni nejdou.. Netem to podle me absolutne byt nemuze pokud mi ten ts funguje bez jedineho lagu

Neuvedl jsi operační systém, jaký máš router, jakého poskytovatele a technologii připojení, prostě nic konkrétního, čeho by se dalo chytit.

Podobných dotazů tady jsou stovky, stačí si to najít a přečíst. Vyzkoušet základní řešení problemu: restartovat počítač, restartovat tajný router, zkontrolovat PC na škodou, atd... stále dokolečka dokola.