Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil ukazuje jinou polohu

Ahoj, mám mobil Huawei mate 20 pro, všechno fungovalo jak má když najednou v mém bytě v jednom městě mi mobil ukazuje polohu že jsem v místě bydliště u mamky. Zkrátka jsem v bodě A mobil ukazuje B. Rozdíl je asi 50km takže určitě nejde o nějakou drobnost. Zkoušel jsem odebrat všechny účty, nechat si jenom mobil jako jediné aktivní zařízení účtu používám( odebral jsem ntb, PC, TV...). Už si nevím rady prosím poraďte, :/ děkuji P. Vždy po odhlášení a následnem přihlášení účtu Google mobil asi 10 minut ukazuje správnou polohu a pak se hodí zase na totéž místo.

Ano jak se rozejdu mobil se po chvíli najde. Přemýšlel jsem jestli to nemůže být tím že jsem měnil mámě router na WiFi, a starý tedy ten z bodu B jsem vzal do bodu A, ovšem obnovil jsem ho do továrního nastavení. Takže nevím zas tak moc mě to neštve, jelikož venku funguje ale víte jak :D.

Sw neurcuje polohu podla ziadnych GPS paprskov. Pokial si neumoznil sw zapinat si GPS urcuje ju len podla dostupnych informacii o IP adresach, ktore dostavas od ISP, pripadne BTSkach, na ktore si pripojeny. Toto ti aj Google pise, ze najpresnejsiu polohu ti da ak si zapnes (povlis mu pristup) cez GPS, pretoze vsetky ostatne sposoby su len priblizne.
To, ze ti telefon casto tvrdi, ze si niekde inde ako v skutocnosti si je bezne.
Moj telefon to dnes po cely den tvrdi tiez.
GPS mam vypute.