Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Acrobat - nefunguje tisk na formát A5

DObrý den. Když tisknu zrcadlově obrácený dokument v Adobe Readeru, tak přestože ve Vlastnostech tisku nastavím velikost A5 jak na kartě ,,Effects´´, tak na kartě ,,Paper´´, dokument se mi stále tiskne ve velikosti A4. Hledal jsem i v nápovědě a jinde na internetu, ale vážně nevím co s tím. Budu Vám vděčný za jakoukoliv pomoc.

Změna předmětu, původně: Adobe Acrobat (host)

1. nainstaluj PDFcreator.
2. nastav v něm A5 a předestiluj dokument na A5
3. vytiskni zrcadlově

P.S.: problémy bývají většinou v tiskovém ovladači tiskárny. Většinou to jde řešit volbou "tisknout jako obraz", ale to se z tiskové úlohy stane pěkný bumbrlíček.