Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem online camera do mistnosti

cus lidi
hledam wifi kameru do mistnosti do ktere se da pripojit naraz z mobilu z aplikace a z pc z nainstalovanyho programu...kdyz jsem doma chtel bych videt co se deje v jine mistnosti a pritelkyne by mistnost chtela kontrolovat z mobilu z prace...nebude problem kdyz budeme naraz kameru sledovat ze dvou ruznyh zarizeni soucasne?

doporucili by ste me nejaky odkaz ke koupi takove kamery prosim

V principe by to mohla zvladat akakolvek kamera.
Podstatne je, ale aj pripojenie, cize aky mas upload a ci mas verejnu ip adresu od ISP. Na 2Mb by si mal mat aspon 1Mb/s upload.
Druha moznost je, ze si kupis Hik alebo Dahuu a tie poskytuju svoj cloud na taketo prepojenie. Ak ti teda nevadi, ze obraz ide cez ich servre je aj toto riesenie (netreba ti verejnu ip potom).
Pred nedavnom som daval klientom nieco taketo.
https://www.vivotek.com/ip8160-w
Je to wifi model, ide pripojit aj na powerbanku, takze sa da nasadit aj tam, kde nie je elektrika.
Daval som to klientom na sledovanie starsich osob (rodicov ci nespadli, alebo sa im nieco nestalo), pripadne domacich zvierat, ktore robili doma neplechu.