Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem google přenos dat

zdravim lidi
mam na youtube vytvoreny seznam videii. vytvoril sem si ale novy ucet na google a potreboval bych ten seznam prenest na svuj novy ucet (youtube a google je spolecne)
zde jsem neco nasel https://takeout.google.com/?pli=1
kdyz tam oznacim jen youtube, data se stahnout do zipu ve kterym jsou seznamy pak ve formatu json
jenze ja nevim jak dal pokracovat, jak to vse nahrat do noveho googlu uctu? poradil by me nekdo prosim?

mam ulozenych nekolik tisic videii a po jednou to ukladat na novy google youtube na youtube do seznamu nejde preci

to už jsem četl..vytvorili moznost data si stahnout do souboru (export dat)
na co by vytvařeli export dat když by pak nešel jejich import
to co si uvedl znamena AUTOMATICKY..to že kliknu a ono se to převede mezi ucty samo
já se bavím o MANUÁLNÍM převodu dat..sám stahnes a sam nahrajes