Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak funguje stahovani z youtube

čaute
jen bych se chtel zeptat jestli by me nekdo vysvetlitl podrobne jak funguje stahovani pres ruzne programy ktery umi stahovat z youtube...na čem je to postavený a tak, díky čemu se zvuk extrahuje a podobne

me se zda že stazena hudba z ruznych youtube programu na stahovani z ní jinak hure nez original zvuk z youtube ve videu

díky za jasny vysvetlení

Považuješ to za složitější, než to je. Ať to video chceš přehrát nebo stáhnout, vždycky se musí dostat k tobě. Rozdíl je jenom v tom, že v prvním případě se to video zobrazí, ve druhém se uloží na disk.
Že se ti to zdá horší může být tím, že nestahuješ přesně tu samou verzi, jakou přehráváš.