Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odšifrovanie súboru

Dobry den, chcem sa Vás opýtať, vzdy po dovolenke ukladam fotky do PC. No teraz som si vsimol, ze pri ulozeni nejakej fotky je na subore zlty zamok.. Fotky sa daju posielat aj ostatným ludom, no neviem, aký to ma presny vplyv, pripadne ako ho odtial odstranit....prikladam aj prilohy ako to vyzera.... ďakujem pekne za odpoved :)

Zmeňte (prenastavte) si povolenia k tomuto (týmto) súborom:
- klik pravým tlačidlom na súbor - Vlastnosti - Zabezpečenie
a tu vyberte "meno použivateľa" a kliknutím na dlaždicu UPRAVIŤ upravte povolenia pre tento súbor (priečinok, celý disk ...).