Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer - po čisté instalaci WinXP se nelze připojit na net

Prosím o rychlou radu.Nainstaloval jsem úplně nové Windows XP a teď se nemohu přes explorer připojit na net.Prý je k tomu potřeba nějaké ovladače?Ale to se mi nezdá.Kde dělám chybu?Ani automaticky to nechce jít.Předem díky.Prosím o odpověď na můj e-mail:newrc(zavinac)seznam.cz

Změna předmětu, původně: Explorer (host)

1. tohle je verejna poradna, ne soukroma, taze odpovedi se nezasilaji na mail, ale tazatel si pro ne prijde.

2. neni treba instalovat ovladace pro internet. Nepises, jak jsi k internetu pripojeny.
Pro pripojeni sitovym kabelem musis mit v Systemu nainstalovany ovladace pro sitovou kartu, pr pripojeni nejakym USB modemem potrebujes ovladace pro ten modem.

Ukoly:
1. Jdi do spravce zarizeni a zkontroluj, jestli tam nemas zlute otazniky = nenainstalovane ovladace.
2. Napis jakym zpusobem jsi pripojen k internetu
3. nastavil jsi internet podle pokynu sveho poskytovatele (proxy server, IP adresy, ...)?