Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozšírenie miesta v PC

Zdravím, potrebujem rozšíriť miesto v PC na systém mám SSD disk stačí na rozšírenie miesta kúpiť HDD alebo SSD disk? A ešte či sa dá starý HDD na niečo použiť ak je tam kde sa pripája SATA konektor zlomené kde ho treba zacvaknúť.Ďakujem.

Ano koupíš sss nebo hdd podle peněz a použití. Pokud budes potrebovat hodne mista treba na filmy tak staci klasicky disk.
SSD zrychli spousteni her, programu.
Pred koupi se podivas jestli je skrini montazni pozice, pro ssd se nekdy kupuje redukce na velikost 3.5.
Zkontrolujes zda mas napajeci sata konektor na svazkz kabelu ke zdroji a fyzucky pujde pouzit.
Overis zda mas datovy kabel sata napr. V krabicu od pc, zakl desky.

Druhy dotaz nevim, bez poradne fotky nejde posoudit. Pravdepodobne nebudes schopny to doma fixnout napriklad ucvaknutim sata kabelu a pripajenim natvrdo k hdd plosnaku.

Jestli to v tom konektoru ještě trochu nějak drží a je kontakt, tj.disk funguje, zkusil bych před vyhozením napevno ten SATA kabel přilepit k disku tavnou pistolí.Jen okolo a postupně, ať to nenateče dovnitř.Za zkoušku nic nedáš ,vyhodit ho můžeš i pak.Hlavně pak kontrolovat,zda se neodpojuje, pak bych mu už moc nevěřil.A důležité zálohy dát pro jistotu i někam jinam.